Yeni Sayfa 1

Elektrikle İlgili Şikayetiniz mi Var?


Elektrik Şikayet Başvurularında İzlenecek Yöntem

Tarafınıza yapılan uygulamanın ilgili mevzuata aykırı olduğu iddiası bulunması halinde, şikayet başvurusunun öncelikle bağlı bulunduğunuz elektrik kurumuna yazılı olarak yapılması gerekmektedir.

Elektrik kurumuna yapılan başvurunun cevapsız kalması, ya da sorunun çözüme kavuşturulmaması durumunda, mevzuata aykırı uygulama yapıldığı yönündeki şikayetinizin değerlendirilebilmesini teminen; şikayete dayanak oluşturan bilgi ve belgeler ile elektrik kurumuna yapılan yazışmaları içeren bir dilekçeyle Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu'na yazılı olarak elden veya posta yolu ile başvurabilirsiniz. Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu EPDK'ya

Şikayet için Tıklayın.

Başbakanlığa İstek ve Şikayet Başvuruları Nereye Nasıl Yapılır?
Başbakanlığa Alo 150 hattı üzerinden istek ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz. BİMER’e şahsen, telefon, internet ve mektup ile ulaşılabilir.

BİMER'e şikayet için Tıklayın.

 

Cumhurbaşkanına İstek ve Şikayetlerinizi Yapabilirsiniz
Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a istek ve şikayetleri ulaştırmak amacıyla, Cumhurbaşkanlığı internet sitesinde bir hat kuruldu. "Cumhurbaşkanına Yazın" başlığı altında sayın Cumhurbaşkanımıza ilettiğiniz mesajlar dikkatle okunmakta ve değerlendirilmektedir.

Cumhurbaşkanına şikayet için Tıklayın.

Mesken Elektrik Projeleri

İşyeri Elektrik Projeleri

Copyright © www.bogazicienerji.com


Bu websitesi webservis hosting paneli tarafindan olusturulmustur
web stats